Hakkımızda

1979'dan beri alüminyum doğrama aksesuarları, pencere ve kapı sistemleri üretimi yapan Akın Pres, Türkiye'de sektörün öncü ve en köklü firmalarından biri olup, Avrupa, Asya ve Afrika'da pek çok ülkeye de ürünlerini ihraç etmektedir. Ürünlerinin kalitesi Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından TSE kalite belgesi ile tescil edilmiştir. Akın Pres ürünleri Türk Patent Enstitüsü (TPE)’den patent belgesi almış Akın Pres'e özgü teknolojileri barındırmaktadır ve benzer ürünlerden üstün teknoloji ve kalitesiyle sıyrılmaktadır.


Akın Pres özellikle alüminyum pencere ve kapı sistemlerindeki  tecrübesinden de faydalanarak piyasada ihtiyacı duyulan yeni ürünler sunmaya ve ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Modern binalar ve giydirme cepheler için cephe kolları ve mekanizmalar, hastane, okul, otel gibi binalarda güvenliği sağlayan tak-çıkar master kollar Akın Pres'in yenilikçi çalışmalarının sonucu piyasaya sürülmüştür. Yine uzun çalışmalardan sonra piyasaya sürdüğü Çift Açılım Mekanizması da Türkiye'de üretimi yapılan ilk ürünlerden olup en yüksek kalite ve güvenceyi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünler Akın Pres'in yaygın bir şekilde kullanılan eksenel ve ispanyolet pencere kolları, kapı kolları, menteşe ve karşılıklar, sürgüler, vasistas ve rulmanlardan oluşan geniş ürün yelpazesini daha da zenginleştirmiştir.E-BÜLTEN

E-Bülten Son gelişmeler ve ürünlerden ilk sizin haberiniz olsun.
İletişim / Kroki
Anasayfa  |   Hakkımızda  |   Ürünler  |   E-Katalog  |   İletişim  |   Sepet
Akın Pres Alüminyum Aksesuar Sanayi ve Ticaret Ltd. ŞTİ.
Yakacık Caddesi, Akçaoğlu Sanayi Sitesi No: 23 Kartal - İstanbul / Türkiye
Telefon: +90 (216) 353 80 70 / +90 (216) 387 49 11
Fax: +90 (216) 353 93 77
E-Mail: info@akinpres.com.tr